FWP-30A14F
FWP-30A14F EATON BUSSMANN
2151267.pdf
Виробник: EATON BUSSMANN
Description: EATON BUSSMANN - FWP-30A14F - FUSE, 30A, 700V, FERRULE, FAST ACTING
tariffCode: 85361050
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennspannung V AC: 700V
Nennspannung, V DC: 700V
Sicherungsstrom: 30A
euEccn: NLR
Auslöseverhalten: Fast Acting
isCanonical: Y
Sicherungsgröße, imperial: 9/16" x 2"
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Sicherungsgröße, metrisch: 14mm x 51mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: FWP Series
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EATON BUSSMANN - FWP-30A14F - FUSE, 30A, 700V, FERRULE, FAST ACTING, tariffCode: 85361050, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennspannung V AC: 700V, Nennspannung, V DC: 700V, Sicherungsstrom: 30A, euEccn: NLR, Auslöseverhalten: Fast Acting, isCanonical: Y, Sicherungsgröße, imperial: 9/16" x 2", hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Sicherungsgröße, metrisch: 14mm x 51mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: FWP Series.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FWP-30A14F FWP-30A14F Виробник : Bussmann / Eaton Specialty Fuses 660V 30Arms Semiconductor
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
tariffCode: 85361010
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
на замовлення 69 шт:
FWP-30A14F Виробник : Cooper Bussmann FWP-xxA14F.pdf FUSE 30A 700V FERRULE Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт