G2R14AC24
G2R14AC24 Omron
k013g2rpcbpowerrelaydatasheeten.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VAC 8A SPDT(29x13x25.5)mm THT
на замовлення 269 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис G2R14AC24 Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 37.5 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 7.2 VAC, Must Operate Voltage: 19.2 VAC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 3040VA, 1000W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R14AC24 G2R14AC24 Виробник : Omron k013g2rpcbpowerrelaydatasheeten.pdf Power Relay 24VAC 8A SPDT(29x13x25.5)mm THT
на замовлення 269 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G2R-14-AC24 G2R-14-AC24 Виробник : Omron Electronics en_g2r-5532148.pdf General Purpose Relays Power PCB Relay SPDT Sealed 24VAC
на замовлення 394 шт:
G2R-14AC24 G2R-14AC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 37.5 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 7.2 VAC
Must Operate Voltage: 19.2 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 3040VA, 1000W
G2R-14-AC24 G2R-14-AC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2340640.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G2R-14-AC24 - RELAY, SPDT, 250VAC, 30VDC, 10A
tariffCode: 85340011
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Solder
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver Alloy
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 260ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30VDC
Relaismontage: Through Hole
Produktpalette: G2R Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 24VAC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250VAC
directShipCharge: 25
на замовлення 51 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VAC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 37.5 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Must Release Voltage: 7.2 VAC
Must Operate Voltage: 19.2 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
товару немає в наявності