G3VM-351G1
G3VM-351G1 Omron Electronics
en-g3vm_351g1.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount 350V, SPST-NO, SOP4 SMT 100mA 35ohm 35pF
на замовлення 697 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.15VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Load Current: 100 mA, Supplier Device Package: 4-SOP, Voltage - Load: 0 V ~ 350 V, On-State Resistance (Max): 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM351G1 G3VM351G1 Виробник : Omron k286-e1.pdf Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.1A 350V AC/DC-OUT 4-Pin SOP Stick
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
G3VM-351G1 G3VM-351G1 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_351g1.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 100 mA
Supplier Device Package: 4-SOP
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
On-State Resistance (Max): 50 Ohms
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 38