G3VM-351G1 Omron Electronics
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.15VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Load Current: 100 mA, Supplier Device Package: 4-SOP, Voltage - Load: 0 V ~ 350 V, On-State Resistance (Max): 50 Ohms.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3VM351G1 | Виробник : Omron |
Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.1A 350V AC/DC-OUT 4-Pin SOP Stick |
на замовлення 800 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G3VM-351G1 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
на замовлення 1297 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G3VM351G1 | Виробник : Omron |
G3VM351G1 | Виробник : Omron |