G3VM401A
G3VM401A OMRON Electronic Components
en-sdbt-022c.pdf
Виробник: OMRON Electronic Components
Category: One Phase Solid State Relays
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1÷1.3VDC; 120mA; max.400VAC
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Control voltage: 1...1.3V DC
Max. operating current: 120mA
Switched voltage: max. 400V AC; max. 400V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: THT
Operate time: 1ms
Release time: 1ms
Insulation voltage: 2.5kV
Operating temperature: -40...85°C
Case: DIP4
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-401A - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 400 V, 120 mA, DIP-4, Durchsteckmontage, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 2.5kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 400V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 120mA, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: DIP-4, Durchlasswiderstand, max.: 35ohm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM401A G3VM401A Виробник : Omron en-g3vm_a_d_b_e.pdf Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.1A 320V AC/DC-OUT 4-Pin DIP Stick
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 58
G3VM-401A G3VM-401A Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_401a_d.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: PC Pin
Load Current: 120 mA
Supplier Device Package: 4-DIP
Voltage - Load: 0 V ~ 400 V
On-State Resistance (Max): 35 Ohms
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-401A G3VM-401A Виробник : Omron Electronics en_g3vm_401a_d-2583876.pdf Solid State Relays - PCB Mount 400V, SPST-NO, DIP4 PCB 120mA 18ohm 40pF
на замовлення 216 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-401A G3VM-401A Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0008157713-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-401A - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 400 V, 120 mA, DIP-4, Durchsteckmontage
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Isolationsspannung: 2.5kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 400V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 120mA
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: DIP-4
Durchlasswiderstand, max.: 35ohm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 101 шт:
Мінімальне замовлення: 40