G3VM401A OMRON Electronic Components
Виробник: OMRON Electronic Components
Category: One Phase Solid State Relays
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1÷1.3VDC; 120mA; max.400VAC
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Control voltage: 1...1.3V DC
Max. operating current: 120mA
Switched voltage: max. 400V AC; max. 400V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: THT
Operate time: 1ms
Release time: 1ms
Insulation voltage: 2.5kV
Operating temperature: -40...85°C
Case: DIP4
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-401A - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 400 V, 120 mA, DIP-4, Durchsteckmontage, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 2.5kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 400V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 120mA, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: DIP-4, Durchlasswiderstand, max.: 35ohm, SVHC: To Be Advised.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3VM401A | Виробник : Omron |
Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.1A 320V AC/DC-OUT 4-Pin DIP Stick |
на замовлення 200 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G3VM-401A | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400VPackaging: Tube Package / Case: 4-DIP (0.300", 7.62mm) Output Type: AC, DC Mounting Type: Through Hole Voltage - Input: 1.15VDC Circuit: SPST-NO (1 Form A) Termination Style: PC Pin Load Current: 120 mA Supplier Device Package: 4-DIP Voltage - Load: 0 V ~ 400 V On-State Resistance (Max): 35 Ohms |
на замовлення 3975 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G3VM-401A | Виробник : Omron Electronics |
Solid State Relays - PCB Mount 400V, SPST-NO, DIP4 PCB 120mA 18ohm 40pF |
G3VM-401A | Виробник : OMRON / PARTNER STOCK |
G3VM401A | Виробник : Omron |