G3VM-401D
G3VM-401D Omron Electronics
en_g3vm_401a_d-2583876.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount 400V, SPST-NO, SMD4 SMT 120mA 18ohm 40pF
на замовлення 248 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.1A 320V AC/DC-OUT 4-Pin DIP SMD Stick.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM401D G3VM401D Виробник : Omron en-g3vm_a_d_b_e.pdf Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.1A 320V AC/DC-OUT 4-Pin DIP SMD Stick
на замовлення 625 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 42
G3VM-401D G3VM-401D Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_401a_d.pdf Description: RELAY SSR SPST 400V 120MA 4SMT