G3VM-401D Omron Electronics
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.1A 320V AC/DC-OUT 4-Pin DIP SMD Stick.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3VM401D | Виробник : Omron |
на замовлення 625 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G3VM401D | Виробник : Omron |
на замовлення 100 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G3VM-401D | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: RELAY SSR SPST 400V 120MA 4SMT |