G5Q-14 DC24
G5Q-14 DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
J155-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 1250VA, 150W
на замовлення 26006 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Load - Max Switching: 1250VA, 150W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5Q-14 DC24 G5Q-14 DC24 Виробник : Omron j155e1.pdf Power Relay 24VDC 5(NO)/3(NC)DC/10(NO)/3(NC)AAC SPDT(20.3mm 10.3mm 16.2mm) THT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 76
товару немає в наявності
товару немає в наявності
G5Q-14 DC24 Виробник : Omron g5q_Omron.pdf Реле середньої потужності, Uк, В = 277 (AC), 30 (DC), Iк = 10 А, Uн, В = 24, Тексп, °C = -40...+105, Тип монт. = Вивідний, Форма конт. = SPDT, toff = 5 мс, Вид конт. групи = 1C, Ro, Ом = 1 440, Час спрац. = 10 мс,... Група товару: Реле Корпус: 29х12.7х15.
кількість в упаковці: 20 шт
G5Q-14-DC24 G5Q-14-DC24 Виробник : Omron Electronics J155-E1.pdf General Purpose Relays Power PCB Relay Sealed SPDT 24VDC