G5RL-1A-LN-DC12
G5RL-1A-LN-DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g5rl.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 44.2 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 12 A
Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Load - Max Switching: 3000VA, 288W
на замовлення 93 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CQC, CSA, cURus, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 44.2 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 12 A, Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 3000VA, 288W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G5RL1ALNDC12 G5RL1ALNDC12 Виробник : Omron k132-e1.pdf Power Relay 12VDC 12A SPST-NO(29x12.7x15.7)mm THT
на замовлення 93 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 58
G5RL-1A-LN DC12 G5RL-1A-LN DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g5rl.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 44.2 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Rating (Current): 12 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Part Status: Active
на замовлення 111 шт:
G5RL-1A-LN-DC12 G5RL-1A-LN-DC12 Виробник : Omron Electronics K132-E1.pdf General Purpose Relays LowNoise/Profile 12A SPST-NO 12VDC
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 35
на замовлення 104 шт:
Мінімальне замовлення: 28