G6AK-234P-ST-US-DC24 Omron Electronics
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 7.5 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 250VA, 220W.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G6AK-234P-ST-US DC24 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24VPackaging: Tube Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 24VDC Operating Temperature: -40°C ~ 70°C Termination Style: PC Pin Relay Type: General Purpose Coil Current: 7.5 mA Coil Type: Latching, Dual Coil Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) Contact Form: DPDT (2 Form C) Contact Rating (Current): 1 A Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max Must Operate Voltage: 16.8 VDC Operate Time: 5 ms Release Time: 5 ms Load - Max Switching: 250VA, 220W |
на замовлення 2079 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 3218 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G6AK234PSTUSDC24 | Виробник : Omron |
Signal Relay 24VDC 2A DPDT(20.2x10.1x8.4)mm THT |