Продукція > OMRON ELECTRONICS > G6AK-234P-ST-US-DC24
G6AK-234P-ST-US-DC24
G6AK-234P-ST-US-DC24 Omron Electronics
70175635.pdf
Виробник: Omron Electronics
Low Signal Relays - PCB DUAL COIL DPDT 24V
на замовлення 779 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 7.5 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 250VA, 220W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6AK-234P-ST-US DC24 G6AK-234P-ST-US DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G6A.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 7.5 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 250VA, 220W
на замовлення 2079 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 7.5 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Part Status: Active
G6AK234PSTUSDC24 G6AK234PSTUSDC24 Виробник : Omron omron-g6.pdf Signal Relay 24VDC 2A DPDT(20.2x10.1x8.4)mm THT
на замовлення 399 шт:
Мінімальне замовлення: 18
на замовлення 399 шт:
на замовлення 345 шт:
Мінімальне замовлення: 14