Продукція > OMRON > G6C2117CUSDC24
G6C2117CUSDC24 Omron
g6c_0609.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 8A SPST-NO/SPST-NC(19.9x14.9x9.9)mm THT
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active.
Інші пропозиції G6C2117CUSDC24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6C-2117C-US DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g6c.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
товару немає в наявності
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Rating (Current): 8 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
товару немає в наявності
Packaging: Box
Coil Voltage: 24VDC
Coil Current: 8.3 mA
Contact Rating (Current): 8 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC