Технічний опис G6C2117CUSDC24 Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active.
Інші пропозиції G6C2117CUSDC24
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
| G6C-2117C-US DC24 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
товару немає в наявності |
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24VPackaging: Box Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 24VDC Operating Temperature: -25°C ~ 70°C Termination Style: PC Pin Relay Type: General Purpose Coil Current: 8.3 mA Coil Type: Non Latching Seal Rating: Sealed - Flux Protection Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B) Contact Rating (Current): 8 A Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max Must Release Voltage: 2.4 VDC Must Operate Voltage: 16.8 VDC Operate Time: 10 ms Release Time: 10 ms Part Status: Active |
товару немає в наявності |
Description: POWER RELAYS - POWER PCB RELAYPackaging: Box Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 24VDC Operating Temperature: -25°C ~ 70°C Termination Style: PC Pin Relay Type: General Purpose Coil Current: 8.3 mA Coil Type: Non Latching Seal Rating: Sealed - Flux Protection Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B) Contact Rating (Current): 8 A Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max Must Release Voltage: 2.4 VDC Must Operate Voltage: 16.8 VDC Operate Time: 10 ms Release Time: 10 ms Part Status: Active |