G6DN-1A DC12 OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
Виробник: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6DN-1A DC12 - Leistungsrelais, SPST-NO, 12 VDC, 5 A, G6DN Series, Durchsteckmontage
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: UL, VDE
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: -
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.309kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G6DN Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6DN-1A DC12 - Leistungsrelais, SPST-NO, 12 VDC, 5 A, G6DN Series, Durchsteckmontage, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: UL, VDE, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: -, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 5A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.309kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G6DN Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: To Be Advised.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||||
G6DN-1A DC12 | Виробник : Omron Electronics |
General Purpose Relays 1 Form A w/ 12VDC 5A, EN61010-2-201 |
на замовлення 3177 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
G6DN-1A DC12 | Виробник : Omron |
Power Relay 12VDC 5A SPST-NO(20mm 5.08mm 12.5mm) THT |
на замовлення 346 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G6DN-1A DC12 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12VPackaging: Tube Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 12VDC Operating Temperature: -40°C ~ 90°C Termination Style: PC Pin Relay Type: General Purpose Coil Current: 9.2 mA Coil Type: Non Latching Seal Rating: Sealed - Fully Contact Material: Silver Alloy Contact Form: SPST-NO (1 Form A) Contact Rating (Current): 5 A Switching Voltage: 277VAC, 125VDC - Max Must Release Voltage: 0.6 VDC Must Operate Voltage: 8.4 VDC Operate Time: 10 ms Release Time: 5 ms Coil Insulation: Class B Approval Agency: cURus, TUV, VDE Load - Max Switching: 1385VA, 625W |
G6DN-1A-DC12 | Виробник : OMRON / PARTNER STOCK |
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6DN-1A-DC12 - Leistungsrelais, SPST-NO, 12 VDC, 5 A, G6DN Series, Durchsteckmontage, MonostabiltariffCode: 85364900 rohsCompliant: YES Relaisanschlüsse: PC-Pin hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Spulentyp: Monostabil Kontaktmaterial: Silberlegierung Kontaktstrom: 5A usEccn: EAR99 Spulenwiderstand: 1.309kohm euEccn: NLR Kontaktspannung V DC: 30V Relaismontage: Durchsteckmontage Produktpalette: G6DN Series productTraceability: No Spulenspannung: 12VDC Kontaktkonfiguration: SPST-NO Kontaktspannung V AC: 250V SVHC: To Be Advised |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |
RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт |