Продукція > Реле > G6DN-1A DC12
G6DN-1A DC12
G6DN-CF%20Datasheet_EN.pdf
Код товару: 172779
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Ціна
G6DN-1A  DC12 G6DN-1A DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 3782715.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G6DN-1A DC12 - Leistungsrelais, SPST-NO, 12 VDC, 5 A, G6DN Series, Durchsteckmontage
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: UL, VDE
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: -
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.309kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 309 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
G6DN-1A DC12 G6DN-1A DC12 Виробник : Omron Electronics G6DN-CF%20Datasheet_EN.pdf General Purpose Relays 1 Form A w/ 12VDC 5A, EN61010-2-201
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
G6DN-1A DC12 G6DN-1A DC12 Виробник : Omron en-g6dn.pdf Power Relay 12VDC 5A SPST-NO(20mm 5.08mm 12.5mm) THT
на замовлення 346 шт:
Мінімальне замовлення: 80
G6DN-1A DC12 G6DN-1A DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G6DN-CF%20Datasheet_EN.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 9.2 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 277VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class B
Approval Agency: cURus, TUV, VDE
Load - Max Switching: 1385VA, 625W
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 295 шт:
Мінімальне замовлення: 60
Мінімальне замовлення: 51
G6DN-1A-DC12 G6DN-1A-DC12 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0002891924-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6DN-1A-DC12 - Leistungsrelais, SPST-NO, 12 VDC, 5 A, G6DN Series, Durchsteckmontage, Monostabil
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.309kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 236 шт:
Мінімальне замовлення: 30
на замовлення 4 шт:
товару немає в наявності
G6DN-1A DC12 Виробник : Omron G6DN-CF%20Datasheet_EN.pdf RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт