G6JU-2P-Y DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus
Relay Type: Telecom
Coil Current: 6.3 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 3 ms
Load - Max Switching: 125VA, 110W
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6JU-2P-Y-DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 1 A, G6J-Y Series, Durchsteckmontage, Bistabile Einzelspule, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Spulentyp: Bistabile Einzelspule, Kontaktmaterial: Silber-Gold-Legierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 1A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: -, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G6J-Y Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: To Be Advised.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G6JU2PYDC24 | Виробник : Omron |
Signal Relay 24VDC 1A DPDT(10.6x5.7x9)mm THT |
на замовлення 50 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G6JU-2P-Y-DC24 | Виробник : OMRON / PARTNER STOCK |
на замовлення 45 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G6JU-2P-Y-DC24 | Виробник : Omron Electronics |
Low Signal Relays - PCB ThruHole 1Coil Latch DPDT 24VDC 120mW |