G6S-2F DC24
G6S-2F DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g6s.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: Telecom
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 500VA, 440W
на замовлення 1934 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6S-2F-DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 2 A, G6S Series, Oberflächenmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: L-förmig gebogen, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Gold-Legierung, Kontaktstrom: 2A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 2.88kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Produktpalette: G6S Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G6S2FDC24 G6S2FDC24 Виробник : Omron k093-e1.pdf Signal Relay 24VDC 2A DPDT(14.8x9.2x9.2)mm SMD
на замовлення 882 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
G6S-2F-DC24 G6S-2F-DC24 Виробник : Omron Electronics K093-E1.pdf Low Signal Relays - PCB Gullwing NonLatching DPDT 24VDC 200mW
на замовлення 490 шт:
Мінімальне замовлення: 35
G6S-2F-DC24 G6S-2F-DC24 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0004366149-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6S-2F-DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 2 A, G6S Series, Oberflächenmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: L-förmig gebogen
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Gold-Legierung
Kontaktstrom: 2A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.88kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Produktpalette: G6S Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: To Be Advised
на замовлення 490 шт:
товару немає в наявності
G6S-2F-DC24 Виробник : Omron RELAY TELECOM DPDT 2A 24VDC Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт