G6S-2F DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: Telecom
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 500VA, 440W
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G6S-2F-DC24 - Signalrelais, 24 VDC, DPDT, 2 A, G6S Series, Oberflächenmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: L-förmig gebogen, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Gold-Legierung, Kontaktstrom: 2A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 2.88kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Produktpalette: G6S Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: To Be Advised.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G6S2FDC24 | Виробник : Omron |
Signal Relay 24VDC 2A DPDT(14.8x9.2x9.2)mm SMD |
на замовлення 882 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G6S-2F-DC24 | Виробник : Omron Electronics |
Low Signal Relays - PCB Gullwing NonLatching DPDT 24VDC 200mW |
на замовлення 6164 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
G6S2FDC24 | Виробник : Omron |
G6S-2F-DC24 | Виробник : OMRON / PARTNER STOCK |
G6S2FDC24 | Виробник : Omron |
товару немає в наявності |
| G6S-2F-DC24 | Виробник : Omron | RELAY TELECOM DPDT 2A 24VDC Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт |