GA10JT12-263
GA10JT12-263 GeneSiC Semiconductor
GA10JT12-263-553311.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
MOSFET 1200V 25A Standard
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANS SJT 1200V 25A, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 175°C (TJ), Technology: SiC (Silicon Carbide Junction Transistor), Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 25A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 120mOhm @ 10A, Power Dissipation (Max): 170W (Tc), Drain to Source Voltage (Vdss): 1200 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1403 pF @ 800 V.
Інші пропозиції GA10JT12-263
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GA10JT12-263 GA10JT12-263 Виробник : Navitas Semiconductor, Inc. GA10JT12-263.pdf Description: TRANS SJT 1200V 25A
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Technology: SiC (Silicon Carbide Junction Transistor)
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 25A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 120mOhm @ 10A
Power Dissipation (Max): 170W (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss): 1200 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1403 pF @ 800 V