GA35XCP12-247
GA35XCP12-247 GeneSiC Semiconductor
GA35XCP12-247.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: IGBT 1200V SOT247
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Input Type: Standard
Reverse Recovery Time (trr): 36 ns
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 3V @ 15V, 35A
Supplier Device Package: TO-247AB
IGBT Type: PT
Switching Energy: 2.66mJ (on), 4.35mJ (off)
Test Condition: 800V, 35A, 22Ohm, 15V
Gate Charge: 50 nC
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V
Current - Collector Pulsed (Icm): 35 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT 1200V SOT247, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Input Type: Standard, Reverse Recovery Time (trr): 36 ns, Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 3V @ 15V, 35A, Supplier Device Package: TO-247AB, IGBT Type: PT, Switching Energy: 2.66mJ (on), 4.35mJ (off), Test Condition: 800V, 35A, 22Ohm, 15V, Gate Charge: 50 nC, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V, Current - Collector Pulsed (Icm): 35 A.
Інші пропозиції GA35XCP12-247
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GA35XCP12-247 GA35XCP12-247 Виробник : GeneSiC Semiconductor GA35XCP12-247.pdf IGBT Transistors 1200V 35A SIC IGBT CoPak