GT60N321
Код товару: 178784
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > IGBT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT60N321 GT60N321
Код товару: 24851
Виробник : Toshiba GT60N321.pdf Транзистори > IGBT
Корпус: TO-247
Vces: 1000 V
Vce: 2,3 V
Ic 25: 60 A
Pd 25: 170 W
товару немає в наявності
Кількість Ціна
GT60N321 Виробник : TOSHIBA
GT60N321 Виробник : Toshiba IGBT 1000V 60A 170W ТО264 Група товару: Транзистори Од. вим: шт