GT60N321
GT60N321 Toshiba
GT60N321.pdf
Код товару: 24851
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Toshiba
Корпус: TO-247
Vces: 1000 V
Vce: 2,3 V
Ic 25: 60 A
Pd 25: 170 W
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції GT60N321
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT60N321 Виробник : TOSHIBA
на замовлення 21000 шт:
GT60N321
Транзистори > IGBT
товару немає в наявності
GT60N321 Виробник : Toshiba IGBT 1000V 60A 170W ТО264 Група товару: Транзистори Од. вим: шт