H4150KBAA
H4150KBAA TE Connectivity
eng_ds_1773230_h.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Metal Film 150K Ohm 0.1% 0.5W(1/2W) ±5ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції H4150KBAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H4150KBAA H4150KBAA Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 150K OHM 0.1% 1/2W AXIAL