H4249KBDA
H4249KBDA TE Connectivity / Holsworthy
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole H4 249K 0.1% 25PPM
на замовлення 222 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 249K OHM 0.1% 1/2W AXIAL, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±0.1%, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 249 kOhms.
Інші пропозиції H4249KBDA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H4249KBDA H4249KBDA Виробник : TE Connectivity engds1773230h.pdf Res Metal Film 249K Ohm 0.1% 0.5W(1/2W) ±25ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
товару немає в наявності
H4249KBDA H4249KBDA Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 249K OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 249 kOhms