H42K7DZA
H42K7DZA TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 2.7K OHM 0.5% 1/2W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.5%
Features: Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2.7 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 2.7K OHM 0.5% 1/2W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±0.5%, Features: Pulse Withstanding, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 2.7 kOhms.
Інші пропозиції H42K7DZA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H42K7DZA H42K7DZA Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_1773230_G-730647.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 2.7 Ohms .5% 100ppm .50 Watt H4