H4499RBYA
H4499RBYA TE Connectivity
eng_ds_1773230_h.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Metal Film 499 Ohm 0.1% 0.5W(1/2W) ±15ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 499 OHM 0.1% 1/2W AXIAL, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±0.1%, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 499 Ohms.
Інші пропозиції H4499RBYA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H4499RBYA H4499RBYA Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 499 OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.1%
Features: Pulse Withstanding
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 499 Ohms