H4P100KDCA
H4P100KDCA TE Connectivity
eng_ds_1773230_h.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Metal Film 100K Ohm 0.5% 1W ±50ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 147 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
H4P100KDCA Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 100K OHM 1W 0.5% AXIAL