H4P10RFZA
H4P10RFZA TE Connectivity
TE_H4P.pdf
Виробник: TE Connectivity
Category: Audio resistors
Description: Resistor: metal film; 10Ω; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio
Resistance: 10Ω
Tolerance: ±1%
Power: 1W
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Resistor features: low inductance; low noise
Application: audio
Manufacturer series: HOLCO
Type of resistor: metal film
на замовлення 523 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Audio resistors, Description: Resistor: metal film; 10Ω; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio, Resistance: 10Ω, Tolerance: ±1%, Power: 1W, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Resistor features: low inductance; low noise, Application: audio, Manufacturer series: HOLCO, Type of resistor: metal film.
Інші пропозиції H4P10RFZA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H4P10RFZA Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 10 OHM 1W 1% AXIAL