H4P3R3FZA TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: RES 3.3 OHM 1W 1% AXIAL
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 3.3M Ohms 1% 100ppm 1.0 Watt H4.
Інші пропозиції H4P3R3FZA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H4P3R3FZA Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_1773230_G-730381.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 3.3M Ohms 1% 100ppm 1.0 Watt H4