H8100KFCA
H8100KFCA TE Connectivity
engds1773230h.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Metal Film 100K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції H8100KFCA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H8100KFCA H8100KFCA Виробник : TE Connectivity engds1773230h.pdf Res Metal Film 100K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
товару немає в наявності
H8100KFCA H8100KFCA Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 100K OHM 1/4W 1% AXIAL