H8100RBDA
H8100RBDA TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: RES 100 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Metal Film 100 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered.
Інші пропозиції H8100RBDA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H8100RBDA H8100RBDA Виробник : TE Connectivity engds1773230h.pdf Res Metal Film 100 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
товару немає в наявності