H8105KBZA
H8105KBZA TE Connectivity
eng_ds_1773230_h.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Metal Film 105K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції H8105KBZA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H8105KBZA H8105KBZA Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 105K OHM 1/4W 0.1% AXIAL