H810KBAA
H810KBAA TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773230_H-717665.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole H8 10K 0.1% 5PPM
на замовлення 470 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Metal Film 10K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±5ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H810KBAA H810KBAA Виробник : TE Connectivity engds1773230h.pdf Res Metal Film 10K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±5ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
H810KBAA H810KBAA Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 10.0K OHM 1/4W 0.1% AXIAL