H810KFZA
H810KFZA TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773230_H-720455.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole H8 10K 1% 100PPM
на замовлення 324 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 10K OHM 1% 1/4W AXIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H810KFZA H810KFZA Виробник : TE Connectivity Passive Product product-7-1879631-3.datasheet.pdf Description: RES 10K OHM 1% 1/4W AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Pulse Withstanding
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 460 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
H810KFZA H810KFZA Виробник : TE Connectivity engds1773230h.pdf Res Metal Film 10K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered