H810R5DCA
H810R5DCA TE Connectivity
eng_ds_1773230_h.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Metal Film 10.5 Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 264
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції H810R5DCA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H810R5DCA H810R5DCA Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 10.5 OHM 1/4W 0.5% AXIAL