H810RBDA
H810RBDA TE Connectivity
engds1773230h.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Metal Film 10 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції H810RBDA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H810RBDA H810RBDA Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 10.0 OHM 1/4W 0.1% AXIAL