H810RFYA
H810RFYA TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 10 OHM 1% 1/4W AXIAL
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Metal Film 10 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered.
Інші пропозиції H810RFYA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H810RFYA H810RFYA Виробник : TE Connectivity engds1773230h.pdf Res Metal Film 10 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±15ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered