H810RFZA
H810RFZA TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773230_H-718241.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole H8 10R 1% 100PPM
на замовлення 158 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Metal Film 10 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered.
Інші пропозиції H810RFZA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H810RFZA H810RFZA Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 10.0 OHM 1/4W 1% AXIAL
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
H810RFZA H810RFZA Виробник : TE Connectivity engds1773230h.pdf Res Metal Film 10 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
товару немає в наявності