H8240RFCA
H8240RFCA TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773230_H-719372.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole H8 240R 1% 50PPM
на замовлення 452 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Metal Film 240 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered.
Інші пропозиції H8240RFCA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H8240RFCA H8240RFCA Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773230_h.pdf Res Metal Film 240 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
товару немає в наявності
товару немає в наявності
H8240RFCA H8240RFCA Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 240 OHM 1/4W 1% AXIAL