H8270RFCA
H8270RFCA TE Connectivity
eng_ds_1773230_h.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Metal Film 270 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції H8270RFCA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H8270RFCA H8270RFCA Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 270 OHM 1/4W 1% AXIAL