H8330RBDA
H8330RBDA TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773230_H-719160.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole H8 330R 0.1% 25PPM
на замовлення 526 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 330 OHM 0.1% 1/4W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Features: Pulse Withstanding, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 330 Ohms.
Інші пропозиції H8330RBDA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H8330RBDA H8330RBDA Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 330 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Features: Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 330 Ohms