H8500RBDA
H8500RBDA TE Connectivity
eng_ds_1773230_h.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Metal Film 500 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції H8500RBDA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H8500RBDA H8500RBDA Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 500 OHM 1/4W 0.1% AXIAL