H851KFCA
H851KFCA TE Connectivity
eng_ds_1773230_h.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Metal Film 51K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції H851KFCA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H851KFCA H851KFCA Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 51.0K OHM 1/4W 1% AXIAL