H860KBCA
H860KBCA TE Connectivity / Holsworthy
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole H8 60K 0.1% 50PPM
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 60K OHM 0.1% 1/4W AXIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 60 kOhms.
Інші пропозиції H860KBCA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H860KBCA H860KBCA Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773230_h.pdf Res Metal Film 60K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
на замовлення 149 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
H860KBCA H860KBCA Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=9-1879617-7 Description: RES 60K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 60 kOhms