H868K1FDA
H868K1FDA TE Connectivity
eng_ds_1773230_h.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Metal Film 68.1K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Conformal Coated AXL Bandoliered
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції H868K1FDA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H868K1FDA H868K1FDA Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 68.1K OHM 1/4W 1% AXIAL