HB330MFZRE
HB330MFZRE TE Connectivity
eng_ds_1773310_d.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Thick Film 30M Ohm 1% 4W ±100ppm/°C Epoxy RDL Loose/Tray
на замовлення 161 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 30M OHM 1% 2W RADIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Pulse Withstanding, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 2.047" L x 0.118" W (52.00mm x 3.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Radial Lead, Height - Seated (Max): 0.409" (10.40mm), Part Status: Active, Resistance: 30 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 416 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HB330MFZRE HB330MFZRE Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773310_d.pdf Res Thick Film 30M Ohm 1% 4W ±100ppm/°C Epoxy RDL Loose/Tray
на замовлення 80 шт:
Мінімальне замовлення: 15
HB330MFZRE HB330MFZRE Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773310&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 30M OHM 1% 2W RADIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage, Pulse Withstanding
Packaging: Tray
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 2.047" L x 0.118" W (52.00mm x 3.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Radial Lead
Height - Seated (Max): 0.409" (10.40mm)
Part Status: Active
Resistance: 30 mOhms