Продукція > TE CONNECTIVITY > HC1B-7008-0187-0
HC1B-7008-0187-0 TE Connectivity
eng_cd_hc1b-7008-xxxx_f.pdf
Виробник: TE Connectivity
Optimized Shielded, Jacketed Conduit, Lightweight
на замовлення 407 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOSE 0.187" ID POLY BLACK, Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Material: Polyester, Type: Wire Loom, Protective Hose, Diameter - Outside: 0.381" (9.68mm), Diameter - Inside: 0.187" (4.75mm), Type Attributes: Convoluted, Corrugated.
Інші пропозиції HC1B-7008-0187-0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HC1B-7008-0187-0 Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=HC1B-7008-XXXX&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: HOSE 0.187" ID POLY BLACK
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Black
Material: Polyester
Type: Wire Loom, Protective Hose
Diameter - Outside: 0.381" (9.68mm)
Diameter - Inside: 0.187" (4.75mm)