HFW4A1201G00
HFW4A1201G00 TE Connectivity
eng_cd_hfw4a1201g00_1.pdf
Виробник: TE Connectivity
Signal Relay 12VDC 5A DPDT(20.57x10.41x10.41)mm THT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HFW4A1201G00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HFW4A1201G00 HFW4A1201G00 Виробник : TE Connectivity NG_CS_5-1773450-5_sec1_HFW4A_0313_5-1773450-5_Sec1-1074461.pdf Low Signal Relays - PCB 2100 HFW 4A REL