HM-191064-10-8A
HM-191064-10-8A TE Connectivity
product-E88375-000.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity
Labels & Industrial Warning Signs HM .75/.25" LABEL PRICE PER LABEL
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 10000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Metallized Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HM-191064-10-8A HM-191064-10-8A Виробник : TE Connectivity eng_ds_ttds-073_6.pdf Labels Thermal Transfer Printable Label Polyester Matte Silver 19.1x6.4mm
Кількість Ціна
Packaging: 10000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Metallized Polyester
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)